Kullanıcı Aletleri

Site Aletleri


uyarı

Anasayfa / Genel ve Yasal Bilgiler

Uyarı

Basit bir yazılım geliştirme aracıdır. Basit ile her türlü yazılım geliştirilebilir. Basit'i illegal amaçlı yazılımlar geliştirmek için kullanmak kesinlikle yasaktır ve suçtur.

Basit ile geliştirilen uygulamalarda telif hakkı size ait olmayan veya lisansınız olmayan veya kullanma izniniz olmayan bileşenler (Başkasının yazdığı kod, Kütüphane Dosyası, Modül, Resim, Metin vesaire) kullanamazsınız. Bu kesinlikle yasaktır ve suçtur.

Basit ile geliştirilen uygulamalardan, o uygulamaları geliştiren kişi ve/veya kurumlar sorumludur.

Basit'in kapsamında sunulan tüm bileşenler, objeler, modüller, yapılar, sabitler vesaire “Basit Son Kullanıcı Sözleşmesi” kapsamındadır ve geçerli bir lisans anahtarınız varsa, geliştireceğiniz uygulamalarda kullanma izniniz vardır.

FAKAT yasadışı çalışmalar kapsamında kullanmanız yasaktır.

Lisanslara Dikkat

Eğer geliştirmek istediğiniz uygulamada JPEG biçimi resimlerden yararlanmak istiyorsanız, libjpeg lisansının bir kopyasını uygulamanıza dahil etmelisiniz.

Eğer geliştirmek istediğiniz uygulamada PNG biçimi resimlerden yararlanmak istiyorsanız, libpng lisansının bir kopyasını uygulamanıza dahil etmelisiniz.

Eğer geliştirmek istediğiniz uygulamada PostgreSQL veritabanından yararlanmak istiyorsanız, libpq lisansının bir kopyasını uygulamanıza dahil etmelisiniz.

BUNLAR DIŞINDA uygulamanızın geliştirilmesinde kullanmak istediğiniz yazılı kaynaklar, resimler ve başka kodlar var ise, bunların lisanslı olup, olmadıklarını öğrenmek ve lisansları varsa, lisans koşulları kapsamında sorumluluklarınızı yerine getirerek yararlanabilirsiniz. Aksi taktirde yasadışı iş yapmış olursunuz.

Basit ile geliştirdiğiniz uygulamanın “herşeyinden siz sorumlusunuz”.

Hazırlama

Derlemesini bitirdiğiniz uygulamanın paketini hazırlarken lütfen lisans bilgilerine dikkat edin ve virüs taraması yapın. Dosyalarınızın tertemiz ve sorunsuz olduğundan emin olun.

Dağıtım

Dağıtım için Basit Kur Paketleyici aracılığı ile Kurulum Paketi hazırlayabilirsiniz. Alternatif olarak başka Kurulum Paketi hazırlayan araç kullanabilirsiniz. Veya dağıtımı ZIP, TAR, RAR gibi arşiv dosyalarıyla yapabilirsiniz. Dağıtım paketini hazırlarken ve hazırladıktan sonrada virüs gibi zararlı etkenlerden temiz olduğundan emin olun. Asla kontrolsüz dağıtım yapmayın.

Bu başlık henüz mevcut değil

Henüz mevcut olmayan bir başlığın linkiyle geldiniz. Bu sayfayı oluştur tuşuna tıklayarak sayfayı oluşturabilirsiniz.

uyarı.txt · Son değiştirilme: 17.11.2020 22:25 Değiştiren: admin